فواید طراحی سایتReviewed by قلی پور on Nov 27Rating: 5.0فواید طراحی سایتامروزه هرگونه کسب و کاری که به جهت ارائه محصولات ( کالا ها، خدمات و ایده ها ) شکل می گیرد،بنا به دلایل متعدد ناگزیر به استفاده از اینترنت برای گسترش و توسعه فعالیت خود می باشد. اینترنت بهترین راه ورود افراد و سازمان ها به بازارهای بزرگ جهانی است.

فواید طراحی سایت

امروزه هرگونه کسب و کاری که به جهت ارائه محصولات ( کالا ها، خدمات و ایده ها ) شکل می گیرد،بنا به دلایل متعدد ناگزیر به استفاده از اینترنت برای گسترش و توسعه فعالیت خود می باشد.
اینترنت بهترین راه ورود افراد و سازمان ها به بازارهای بزرگ جهانی است.
این روزها گرایش استفاده از اینترنت،وب سایت و فضای مجازی به عنوان یک ابزار تشریفاتی وتبلیغاتی موثر جای خود را به استفاده های کاملا کاربردی از این ابزار در همه شاخه ها داده است . رشد عجیب این گرایش تا جایی پیش رفته ، که وب سایت یک مجموعه را مهمترین رسانه و معرف آن مجموعه می دانیم وجود یک وب سایت کارآمد در کسب و کار مورد نظر شما دارای اهمیت های فراوان است.

نخستین گام در جهت ورود به بازار تجارت الکترونیک، طراحی سایت و ایجاد یک پایگاه اینترنتی (طراحی وب سایت) انحصاری است که معرف حضور شما در این عرصه به سایرین خواهد بود.

وبسایت‌ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آنها به شرح زیرند:
۱-اطلاع رسانی
۲-بازاریابی
۳-روش جدید تبلیغاتی
۴-در دسترس بودن
۵-مطرح شدن و فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی
۶-راه افزایش درامد

فواید طراحی سایت

فواید طراحی وب سایت

اطلاع رسانی
داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ و یا بروشور است برای معرفی محصول یا خدمات. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ وبروشور نیاز به هزینه دارد اما برای داشتن یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی وب سایت و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول استفاده از سایت هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

بازاریابی
موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند.گروه طراحی سایت ایدن نوین میتواند به این موضوع سرعت بخشد و سایت شما را در بالاترین سطح نسبت به رقبا قرار دهد.

روش جدید تبلیغاتی
با طراحی یک سایت صاحبان آن وارد عرصه تجارت الکترونیک وبازار جهانی می شوند وبا استفاده از راهکارهای وب سایت برند سازی کنند. از مهمترین این قابلیتها میتوان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک اشاره کرد.

در دسترس بودن
سایت همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.

مطرح شدن وفعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی
امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز سایت است و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد.

راه افزایش درامد
میزان سودآوری و درآمد زایی سایتها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان طراحی وب سایت و بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است که طراحی سایت ایده نوین با بالاترین کیفیت این خدمات را ارائه میدهد. اما امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق طراحی وب سایت و مشتریان آنلاین است.

از مزایای طراحی وب سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

*وجود وب سایت ، اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد
* وب سایت، یک پایگاه تبلیغاتی فوق العاده قدرتمند است
*تغییرات انجام شده در محصولات و خدمات به سرعت به اطلاع دیگران می رسد.
* وب سایت می تواند نمایشی از قدرت و دقت کسب و کار در اینترنت باشد.
* مشتریان و مراجعه کنندگان می توانند در هر زمان و هر مکان با شما ارتباط برقرار کنند.
*فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت هزینه ها را به شدت کاهش می دهد.
* یک وب سایت خوب مانند یک شعبه بین المللی برای معرفی کالا و خدمات ارائه شده می باشد.
*دسترسی آسان کاربران از هر نقطه جهان تنها با داشتن آدرس سایت شما
* به روز رسانی آسان و کم هزینه (در سایت های داینامیک بدون صرف هزینه و زمان زیاد) در مقایسه با تبلیغات چاپی و …
* یک وب سایت با کارایی خوب می تواند:منشی ، فروشنده ، بازاریاب ، کارشناس مجازی و … باشد که به صورت خودکار زیر نظر یک مدیر ، کلیه این عملیات را انجام دهد.
*سادگی ارتباط با مخاطبان خاص و عام.
*بهره گیری از رسانه وسیع تبلیغی .
*وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتری های بالقوه دارد. یک طراحی حرفه ای سایت، متن مناسب با نوشتار خوب، اطلاعات مفید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما می شود و به مردم می فهماند که شما دارای دانش و به روز هستید.
* وب سایت دفتر کار دوم شماست که توانایی پاسخگویی به تعداد بی شمار مشتریان شما را ٢۴ ساعته و هفت روز هفته دارد.
* اگر برای نمایش محصولات خود ، فضای فیزیکی کافی ندارید، یک وب سایت میتواند تمامی محصولات شما را به همراه عکس های مختلف ، توضیحات ، کاتالوگ و … به نمایش بگذارد.
* شما می توانید از طریق عضوگیری در وب سایت ، اطلاعات مشتریان و کاربران را جمع آوری نموده و به روش های مختلف از آنها استفاده نمایید.
* فروش کالا و خدمات بصورت مستقیم از طریق وب سایت ، باعث حذف واسطه ها و در نتیجه پایین آمدن قیمت برای مصرف کننده می شود.

*پایین بودن هزینه ی طراحی سایت نسبت به سایر روش های تبلیغاتی نظیر تبلیغات چاپی، بیلبورد و …
سئوسایت