طراحی سایت و سئو سایت در اهوازReviewed by ایده نوین on Apr 19Rating: 5.0

طراحی وب سایت در اهواز

شما برای طراحی سایت کسب و کارتان نیاز به ایده هایی دارید که از عمق وجود خودتان آمده باشند والا با تقلید از ایده های دیگران و طراحی با توجه به آنها چندان موفقیتی به دست نخواهید آورد. این ایده های شما هستند که بیشتر از هر چیزی اهمیت دارند پس شما ایده پردازی کنید و رویاهایی را در باره اینکه می خواهید وب سایت شما چگونه باشد بپرورانید. طرحی را در ذهن تان آماده کنید و آن را دنبال کرده و سپس بر روی کاغذ بیاورید. اینجاست که شما نیاز به افرادی متخصص دارید تا بتوانند ایده های شما را از رویا به واقعیت تبدیل کنند. طراحان سایتی که ایده های شما را در طراحی سایت اختصاصی به نمایش بگذارند و رضایت شما را به دست آورند.
بررسی اولیه طرح و ایده وب سایت را به طراحان سایت بسپرید تا آنها ایده و طرح شما را ارزیابی کنند، تا راهکارهایی برای عملیاتی کردن آنها بیابند و شروع به طراحی سایت اختصاصی برای شما نمایند.
بررسی نیازمندی ها، مسلما در حین کار بر روی ایده شما، نیازهای دیگری را نیز به همراه خواهد داشت و طراحان سایت حرفه ای این نیازهای را مطابق با ایده و طرح شما شناسایی خواهند کرد و در جهت هر چه بهتر شدن طراحی سایت اختصاصی شما به کار خواهند بست.
تولید Proto type تمام صفحه ها، برنامه نویسی و طراحی گرافیگی ای که شایسته وب سایت شما باشد و در عین حال جذابیت و زیبایی خاصی به سایت شما بدهد، و در آخر آزمایش و تست وب سایت در همه زمینه ها از جمله کارهایی است که در مسیر رسیدن و تحقق بخشیدن به ایده و طرح های خودتان در واقعیت سپری خواهید کرد.

تلاش ما بر این است که بتوانیم بهترین خدمات طراحی وب سایت در اهواز را با ارزانترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. طراحی سایت در اهواز به عنوان یکی از خدمات شرکت ایده نوین تلاش و تفکر یکی از سایت های پیشرو در زمینه سئو و طراحی سایت در اهواز و ایران است. هدف از تشکیل این شرکت توسعه وب فارسی و کمک به افراد و صنایع مختلف برای حضور در بازار وب است.

مزایای طراحی سایت توسط شرکت ایده نوین :
● طراحی سایت اختصاصی بر اساس نیازهای مشتری
● طراحی سایت به صورت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
● امنیت بالای سایت های طراحی شده توسط ما
● مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی سایت
● در نظر گرفتن عوامل موثر در افزایش نرخ تبدیل سایت
● قرارگرفتن در نتایج بالای گوگل نسبت به سایت های مشابه

طراحی سایت ایده نوین علاوه بر طراحی اختصاصی و حرفه ای وب سایت سیستم سایت ساز را نیز طراحی کرده است که به افراد علاقه مند به حضور در بازار وب این امکان را می دهد که با هزینه ای مناسب یک سایت حرفه ای و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشند. یکی دیگر از سرویس های مفید شرکت ایده نوین سرویس تحلیل سایت است، در این سرویس ما تمام مشکلات سایت شما را آنالیز کرده و به شما راهکاری عملی در زمینه بهبود بازدید و فروش سایتتان ارائه خواهیم داد. در همه این مراحل ما در کنار و همراه شما خواهیم بود.

طراحی سایت و پورتال ، با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت وب سایت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای “ طراحی سایت ” یا پورتال صورت می پذیرد.
واحد طراحی وب شرکت ایده نوین با بیش از پنج سال سابقه در “طراحی وب سایت” ها و پورتال های اطلاع رسانی مجری پروژه های بزرگی بوده است. از جمله راه حل های واحد طراحی وب شرکت ایده نوین در طراحی سایت و راه اندازی پورتال ها است.

سوالاتی که مشتریان پرسیده اند
با مطالعه تنها ۱۳ سوال، سایتتان را به انتخاب خود طراحی کنید
بسیاری از مشتریان ما این تجربه را دارند که قبل از صدور پیش فاکتورشان، این ۱۳ سوال به آنها کمک کرده است.
سال های زیادی نیست که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد. امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ….. شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند. بنابراین شروع همه این ها با داشتن یک وب سایت فوق العاده و نه ساده و ابتدایی میتواند آغاز گردد.
1. چرا باید وب سایت داشته باشیم؟
ما شما را راهنمایی و کمک خواهیم نمود. متخصصان ما چندین پکیج طراحی وب سایت مطابق با سلیقه و خواسته شما طراحی نموده اند که هم در وب سایت موجود هستند و هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور شما در محل شرکت با شما در این مورد صحبت خواهند نمود. این مرحله بسیار مهمی میباشد چرا که وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود. به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل خواهیم گذاشت و تمام این صحبتها از صفحه نمونه کارهای شرکت ایده نوین قابل مشاهده میباشد.
2. چگونه میتوانیم بهترین وب سایت را برای خود داشته باشیم؟